Students, 2022-23
Class of 2023
Bryce E Adams | Crawfordsville, IN |
Clayton Thomas Allen | Indianapolis, IN |
Mason Troy Allen | Greencastle, IN |
Alvaro Alonso Sanchez | SPAIN |
Zachariah Christian Alvarado | Peru, IN |
Brigham John-Paul Anderson | Plainfield, IN |
Stuart William Anker | Carmel, IN |
Benjamin Michael Axel | Kendallville, IN |
Dario Banuelos | Geneva, IN |
Giancarlo Vincenzo Barker | Avon, IN |
Malik Jamaal Barnes | Indianapolis, IN |
Patrick J Beam | Westfield, IN |
Caden Michael Beckwith | Fishers, IN |
Michael Charles Bertram | Newburgh, IN |
Shree K Bhattarai | Chicago, IL |
Jacob O Bishop | South Bend, IN |
Charles Thomas Bock | Lapel, IN |
Jackson Thomas Bologna | Crown Point, IN |
Charles Connelly Brady | Indianapolis, IN |
Samuel Joseph Brewer | Covington, IN |
Adam Matthew Brookman | Newburgh, IN |
Jesse Thornton Bryant | Elizabethtown, KY |
Liam K Buckley | New York, NY |
Benjamin Bullock | ENGLAND |
Nathen Lee Burnside | Mooresville, IN |
Nathaniel Philip Butts | Veedersburg, IN |
Isaac Trace Caines | Ashland, KY |
Trizton A Carson | Danville, IN |
Tanner Bruce Carver | Otisco, IN |
Conner M Cochran | Pendleton, IN |
Cade I Cox | Walton, IN |
Jacob Michael Cox | Logansport, IN |
Tyler Philip Danielewicz | Mokena, IL |
James Lucas Daniken | Carmel, IN |
Simon Logan Decapua | Carmel, IN |
Filippo Gioacchino Defrenza | Elk Grove Vlg, IL |
Alexis F Delgado | Cicero, IL |
Dimitri Didmanidze | Iselin, NJ |
Casey Robert Donovan | Indianapolis, IN |
Nicholas S Drehs | Fishers, IN |
Jacob Riley Ehmer | Gas City, IN |
Matthias Benjamin Einterz | Zionsville, IN |
Adam Nizar El-Khalili | West Lafayette, IN |
Brandon Leighton English | Portage, IN |
Jakob Lee Sebastian Faber | Fishers, IN |
Zachary Thomas Feltz | Brownsburg, IN |
Thomas Edward Fischer | Indianapolis, IN |
Jose Malik Franco | Bronx, NY |
Christopher Edward French | La Porte, IN |
Maxwell Stephen Fricke | |
Jared Michael Gady | Kaneohe, HI |
Thomas Michael Gaines | Sellersburg, IN |
Parker Ray Gamble | Plymouth, IN |
Horacio Garcia-Rojas | Mission, TX |
Thomas M Gastineau | Carmel, IN |
Karson Owen Goodman | Mooresville, IN |
Brayden M Goodnight | Brownsburg, IN |
Jakob Marshall Goodwin | Indianapolis, IN |
Jose L Grimmett | Warsaw, IN |
Caleb S Gross | Columbus, IN |
Willard Ivan Gupton | Indianapolis, IN |
Andrew David Handley | Gaylord, MI |
Thomas Daniel Hansen | Indianapolis, IN |
Paul Lee Hargitt | Carmel, IN |
Derek J Haslett | Indianapolis, IN |
Jackson Thomas Heldt | Carmel, IN |
Timothy C Hensinger | Coldwater, MI |
Michael Patrick High | Fort Wayne, IN |
Adam Hilliard | Crown Point, IN |
Andrew T Hollingsworth | Camden, IN |
Michael Lee Hoppel | Martinsville, IN |
Evan Dennis Horn | Indianapolis, IN |
Connor Michael Horning | Clayton, IN |
Austin L Hughes | Jeffersonville, IN |
Nolan T Hughes | Huntington, IN |
Ethan Alexander Hurt | Brownsburg, IN |
Rohan Jaiswal | |
Allen Edward Johnson | Indianapolis, IN |
Austin G Johnson | Dekalb, IL |
Bradley David Johnson | Quincy, IN |
Coledon James Johnson | Indianapolis, IN |
Grant McCoy Johnson | New Carlisle, IN |
John Maxwell Johnson | Evansville, IN |
Thomas M. J. Kay | Indianapolis, IN |
Mitchell Spalding Keeling | North Salem, IN |
Maxwell Collin Kercheval | Indianapolis, IN |
Kihyun Kim | KOREA |
Collin Thomas Kinniry | Fort Wayne, IN |
Alexander Michael Koers | Indianapolis, IN |
Joshua Adam Kramer | Louisville, KY |
Cade Allen Lansdell | Greenwood, IN |
Jeffrey Blake Largent | Crawfordsville, IN |
Brayden Zachary Lentz | Noblesville, IN |
Quinn Killion Leous | Pittsboro, IN |
Dylan Campbell Lewis | Greenwood, IN |
Max Lucas Lundy | Franklin, IN |
Mark Andrew Magnon | McAllen, TX |
Benjamin J Marino | Martinsville, IN |
Noah Daniel Martin | Indianapolis, IN |
Peter Edward McArdle | Fort Wayne, IN |
Caleb Michael McCarty | Decatur, IN |
Andrew Bryce McCullough | Greensburg, IN |
Matthew Gerard Melcher | Hartford, MI |
Christian James Merrill | Porter, IN |
Connor J Michael | Anderson, IN |
Justin Kenneth Michna | San Diego, CA |
Andrew J Miller | Carmel, IN |
Jackson E Miller | Indianapolis, IN |
Hamza Moudden | Bronx, NY |
Timothy Victor Neu | Orland Park, IL |
Marc-Anthony Michael Nicholson | Chesterton, IN |
Samuel Benjamin North | Germantown, OH |
Jacob W Paige | Chattanooga, TN |
Nathan D Pairitz | Cicero, IN |
Gavin B Patrick | Greenfield, IN |
William F Patton | Barrington, IL |
Jacob Thomas Penrose | Indianapolis, IN |
Cornelius R Pettinga | Indianapolis, IN |
Nicholas Paul Pfledderer | Indianapolis, IN |
Samuel Diehl Phillips | Fishers, IN |
Carson R Price | Traverse City, MI |
Samuel James Proctor | Lebanon, IN |
Muhtasin Rahman Ashfi | BANGLADESH |
Blake A Reed | Plymouth, IN |
Jordan Scott Reel | Greenfield, IN |
Roy Alan Reynolds | Avon, IN |
Richard P Ricketts | Whitestown, IN |
Michael Enrique Rojas-Landers | Indianapolis, IN |
William David Rolfson | Hallsville, MO |
Ian R Rollins | Wheaton, IL |
Issac M Salinas | Delphi, IN |
Brandon J Schafer | Sellersburg, IN |
Peter Lincoln Scott | Dallas, TX |
Elijah E Scurlock | Schererville, IN |
Tyler James Seroczynski | South Bend, IN |
William Gregory Shepler | Indianapolis, IN |
Jovan Simakoski | Crown Point, IN |
Tavic Joseph Simmons | Carmel, IN |
Ian Raymond Skalla | Anaheim, CA |
Heisman Eugene Skeens | Marion, IN |
Cooper Elliot Smith | Sellersburg, IN |
Logan Wayne Smith | Crawfordsville, IN |
Harry Maxwell Snyder | Plainfield, IN |
Casimiro Soliz-Cardenas | Alton, TX |
Ryan Keith Sowers | Ladoga, IN |
Ethan Michael Stonis | Naperville, IL |
Zane Scott Stout | Greenwood, IN |
John Christopher Sullivan | Atlanta, GA |
Simon Vincent Terpstra | Plainwell, MI |
Cooper Dale Terry | Clinton, IN |
Reis D Thomas | Brownsburg, IN |
Zane Douglas Thomas | Danville, IN |
Vincent P Tippmann | Fort Wayne, IN |
Justin Matthew To | Champaign, IL |
Matthew Stephen Troy | Indianapolis, IN |
Khoi Minh Truong | VIETNAM |
Cole E Vassilo | Indianapolis, IN |
Adan Villeda Jr. | Cicero, IL |
Alexander Joseph Volk | Greenwood, IN |
Connor Malone Wakefield | Avon, IN |
Tyler Kendall Walls | Chicago, IL |
Ziyu Wang | CHINA |
Joshua Aaron Warmick | Portage, IN |
Jamari Rashaud Washington | Hammond, IN |
Brandon Michael White | Indianapolis, IN |
Zennon Michael Wilhelm | Michigan City, IN |
Daniel James Wilson | Indianapolis, IN |
Jax Montgomery Wilson | Greenfield, IN |
Andrew James Wright | Monticello, IN |
Giovonni A Zappala | West Lafayette, IN |
Gaohang Zhu | CHINA |
Class of 2024
Luke C Adams | Indianapolis, IN |
Jonas B Akers | Indianapolis, IN |
Vincent E Alexander | Carmel, IN |
Derek M Allen | Indianapolis, IN |
Julian Alvizo Velazquez | Chicago, IL |
Alex Ian Peter Amore | Hobart, IN |
Cole David Asbury | Lebanon, IN |
Joseph Ross Barnett | Westfield, IN |
Reece Daron Bauer | Dubois, IN |
Samuel David Baugh | Indianapolis, IN |
Avery Robyn Beaver | West Lafayette, IN |
Owen Michael Bennett | Crawfordsville, IN |
Cole Dylan Bergman | Garrett, IN |
Cody Paul Bevelhimer | Indianapolis, IN |
Noah Aaron Bierma | Remington, IN |
Cole Gregory Borden | Estero, FL |
Jaron Richard Bradford | Crawfordsville, IN |
Grant Christopher Braun | Noblesville, IN |
Chase A Breaux | Houston, TX |
Matthew James Brooks | Carmel, IN |
Ethan Conor Brown | Gary, IN |
Troy Thomas Brown | Hobart, IN |
Lucas Michael Budler | Indianapolis, IN |
Evan Christopher Burge | Clarks Hill, IN |
Ian Michael Burns | Mishawaka, IN |
Devin Burris | Crawfordsville, IN |
Cade Ryan Campbell | Gas City, IN |
Mark James Caster | Greenfield, IN |
Patrick David Cerajewski | Fort Wayne, IN |
Bryan Anthony Cherry | Valparaiso, IN |
Tucker K Coffman | Liberty, IN |
Samuel Cash Comer | Danville, IN |
Austin Phillip Coon | Waveland, IN |
Camden Alexander Cooper | Zionsville, IN |
Elias J Courter | Evansville, IN |
Gabriel T Cowley | Portland, OR |
James C Daly | Carmel, IN |
Luke Patrick Davis | Avon, IN |
Drew W DeLor | Carmel, IN |
Leo Anthony Dilts | Indianapolis, IN |
Brian Lee Dobbels | Veedersburg, IN |
Tyler James Driessens | Naperville, IL |
Brett Robert Driscoll | Cedar Lake, IN |
Noah Trig Durnil | Crawfordsville, IN |
Kamden Walker Earley | Pendleton, IN |
Brandon C Edwards | Carmel, IN |
Cole Tucker Edwards | Danville, IN |
Brady M Ester | Fort Wayne, IN |
Kazi Fardinul Hoque | MALAYSIA |
Josh Gilbert Fedorchak | Valparaiso, IN |
Benjamin Nathan Felix | Carmel, IN |
Luke Robert Fincher | Logansport, IN |
Justin Tyler Fish | Terre Haute, IN |
Samuel Dean Foster | Crawfordsville, IN |
Nathaniel J France | Waveland, IN |
Caden Tyler Friedt | Decatur, IN |
Hugo Garcia | Demotte, IN |
Julian Alexander Gay | Indianapolis, IN |
Jonathan Arturo Gonzalez | Alamo, TX |
Jackson Martin Grabill | Fishers, IN |
Eric Andelin Green | Pikeville, KY |
Takeshi Shawn Greiner | West Lafayette, IN |
William K Grennon | New Braunfels, TX |
Eero T Gross | Petoskey, MI |
Brandt Argus Guthrie | Bloomington, IN |
Samer Akram Halabi | Trail Creek, IN |
Richard Theodore Hall | Carmel, IN |
Adam Cole Harpenau | Boonville, IN |
Bradley Adam Harrington | Indianapolis, IN |
Drake Ryan Hayes | Crawfordsville, IN |
Gavin Campbell Hill | Arlington Hts, IL |
Hyatt Shane Hines | Wentzville, MO |
Jordan David Hodge | Denver, IN |
Nicholas Raymond Hogan | Granger, IN |
Ian M Holmberg | Fairfield, CT |
Samuel David Hooton | Carmel, IN |
Jackson Earl Hoover | Carmel, IN |
Nhan Vo Trong Huynh | VIETNAM |
Cooper E Jacks | Portland, IN |
Benjamin Alan Jansen | Kendallville, IN |
Matthew Jessup | Carmel, IN |
Devin R Jimenez | Mishawaka, IN |
Francisco Aaron Jimenez | Alamo, TX |
Drew H Johannes | |
Collin Patrick Johnson | Carmel, IN |
Ahmoni Donell Jones | Indianapolis, IN |
Nikolai Herbert Jones | Newburgh, IN |
Thomas Michael Joven | Indianapolis, IN |
Hayden James Kammer | Schererville, IN |
Evan Prasad Kanetkar | Beaumont, TX |
William S Keeling | North Salem, IN |
Zachary E Kellerman | Indianapolis, IN |
Seth C Kirkpatrick | Osceola, IN |
Drew J Kubaszyk | La Porte, IN |
Biswajeet Kumar | |
Morgan Fielding Lamon | Springfield, IL |
Jacob Riley Lawson | Brownsburg, IN |
Kimsreng Lay | CAMBODIA |
Cody James LeNeave | Highland, IN |
Peter Michael Leithauser | Granville, OH |
Alec D Leshore | Fort Wayne, IN |
Ethan J Lewis | Highland, IN |
Parker James Lewis | Sunman, IN |
Zhangquan Li | Elmont, NY |
Jerry Dean Little | Indianapolis, IN |
Alexander William Litts | Hamel, MN |
Nicholas Larry Logan | Elkhart, IN |
Justin A Loh | Avon, IN |
Reese T Long | Ladoga, IN |
Jesus Lopez | Alamo, TX |
Wallace L Madson | Brentwood, TN |
Io Maeda | JAPAN |
Aidan T Makled | Hastings, MI |
Jacob Israel Maldonado | Merrillville, IN |
Joshua Ryan Manfred | Logansport, IN |
Alfredo Mar | Santa Ana, CA |
Garson W Matney | Lafayette, IN |
Reese W May | Fishers, IN |
Burkley H McCarthy | Washington, IN |
Mason Champ McCorkle | Greenwood, IN |
Brigham Michael McGill | Greenwood, IN |
Trevor Joel McKinney | Crawfordsville, IN |
Clayton William McPeek | Danville, IN |
Carson Jay Meadors | Indianapolis, IN |
William Patrick Melcher | West Des Moines, IA |
Nathanael Richard Hammer Mertz | Albuquerque, NM |
Benjamin A Mijangos Sampsell | State College, PA |
Cameron E Miller | Crawfordsville, IN |
Derek J Miller | Fort Wayne, IN |
Evan Mathis Miller | Zionsville, IN |
Landon Bradley Miller | Waterloo, IN |
Samuel Powell Miller | Logansport, IN |
Sam Reagan Mizell | Apex, NC |
Jacob Thomas Hamblen Monninger | Fishers, IN |
Jesus Alejandro Monrroy Mazcorro | Alamo, TX |
Bernardo Sebastian Morales | Mission, TX |
Jacob Thomas Mullen | Dyer, IN |
Joseph Ryan Mullin | Greenwood, IN |
Mason James Naaman | Plainfield, IN |
Bryce M Nash | Gas City, IN |
Benjamin Herbert Netting | Jacksonville, FL |
William D Netting | Jacksonville, FL |
Carter Lee Nevil | New Albany, IN |
Alex Ngaba | Indianapolis, IN |
Anthony Khac Nguyen | Rochester, NY |
Tyson M Nisley | La Porte, IN |
William David Olive | Indianapolis, IN |
Aiden R Orcutt | Knightstown, IN |
Stephen K Osborn | Indianapolis, IN |
Yuma Ozaki | JAPAN |
Teofilis Justinas Palubinskas | Downers Grove, IL |
Richard Pan | Crawfordsville, IN |
Jacob E Parsons | Kirklin, IN |
Miles Patterson | Wilmette, IL |
Calvin Peter Pawlowski | Crown Point, IN |
Caleb Reeve Peare | Huntington, IN |
Mark Bartholomew Poole | Avon, IN |
Jackson Tanner Rapp | Mount Vernon, IN |
Thomas Charles Ratekin | Carmel, IN |
Syed Muhammad Zain Raza | PAKISTAN |
Edreece Donte Redmond II | Indianapolis, IN |
Anthony Allen Reid | Highland, IN |
John Holliday Rich | Eden, UT |
Jacob M Riddle | Westfield, IN |
Christian Joseph Rios | Indianapolis, IN |
Spencer Michael Rivera | Columbus, IN |
Nickolas Jaegar Roberson | Galveston, IN |
Artie Joseph Rogers | Chesterton, IN |
Turner Patrick Royal | Bloomfield, IN |
Owen Riley Runge | Aldie, VA |
Thang Za Bawi Lian Sathing | Greenwood, IN |
Jonathan Henry Schepers | Indianapolis, IN |
Banks Timothy Schlosser | Evansville, IN |
Thomas Anthony Schnerre | Lafayette, IN |
Ricky William Sessions | Indianapolis, IN |
Mitchell John Shea | Carmel, IN |
Don Jacob Silas | Brookville, IN |
Jonathan A Silva-Melendez | Lynwood, IL |
Jacob Richard Simpson | Mason, OH |
Donovan J Snyder | Mishawaka, IN |
John William Spagnolo | Park Ridge, IL |
Hoyt Thomas Stafford | Waterloo, IN |
Nathaniel W Staley | Terre Haute, IN |
Jacob W Stewart | Lebanon, IN |
Austin Shane Stockton | Indianapolis, IN |
Penn Samuel Stoller | Cissna Park, IL |
Nicholas Wade Strader | Indianapolis, IN |
Benjamin Keith Strode | Highland, IN |
Blake Michael Stuckey | Elberfeld, IN |
Joseph Reid Styers | Plymouth, IN |
Cooper P Sullivan | Jacksonville, FL |
Jacob Francis Talbert | Austin, TX |
Conner R Taylor | Greencastle, IN |
Corydon J Taylor | Greencastle, IN |
Matthew Blaine Teeters | Lapel, IN |
Nathaniel Terrazas | Whiting, IN |
Adam C Thielking | Fishers, IN |
Jordan Matthew Thomas | Indianapolis, IN |
Steven Morris Thomas | Danville, IN |
Liam Herbert Thompson | Indianapolis, IN |
Nicholas J Tipton | Juneau, AK |
Steven Vincent Tomich | Indianapolis, IN |
William Anthony Trapp | Brownsburg, IN |
Francisco Daniel Uribe | River Grove, IL |
Zachary A Waldon | Darlington, IN |
Edward P Walker | Austin, TX |
Kai Alan Warren | Crawfordsville, IN |
Gautam Jairam Warrier | |
Alexander Paul Washlock | Westfield, IN |
Brayden M Weiss | Greensboro, GA |
Elijah Matthew Widmer | Crawfordsville, IN |
K'tren Fashaun Wilson | Olivebranch, MS |
Quinton Wolf Wood | W Lafayette, IN |
Alexander David Worley | Gary, IN |
Phillip Yu | Portland, OR |
Class of 2025
Keegan G Abney | Crawfordsville, IN |
Jacob A Abston | Crawfordsville, IN |
Seth Acero | San Antonio, TX |
Andre E Aguilera | Naples, FL |
Keane K Albright | Long Beach, NY |
Nathan A Allen | Crawfordsville, IN |
Gavinn Dayne Alstott | Corydon, IN |
Munkhjargal Altanchimeg | |
Jared Araiza | Donna, TX |
Raymond Joseph Arebalo | Crete, IL |
Daniel Lewis Bacon | Plymouth, IN |
Charles Thomas Baczek | Libertyville, IL |
Colin Christopher Baker | Downers Grove, IL |
Richard A Ballentine | East Chicago, IN |
Nicholas Wade Bastian | New Palestine, IN |
Kayden Elijah Beatty | Indianapolis, IN |
Brennan Charles Beausir | Indianapolis, IN |
Ethan Ronald Bednarczyk | Midlothian, IL |
Cael Christopher Begley | Crown Point, IN |
William Henry Michael Beikes | Indianapolis, IN |
Samuel Scott Benedict | Zionsville, IN |
Zachary James Bielecki | Ladoga, IN |
Jonah Alexander Billups | Indianapolis, IN |
Jaden Scot Bird | Burlington, WI |
Mitchell J Bock | Reelsville, IN |
Jaden Gerald Bode | Cincinnati, OH |
Everett J Bologna | Crown Point, IN |
Kenan Charles Bowling | Terre Haute, IN |
Jehan McGinnis Boyers | Carmel, IN |
Joshua Paul Brogi | College Park, MD |
Jett Jackson Brownlee | Saint Paul, MN |
Braeden S Bryant | Kokomo, IN |
Vincent Thomas Buccilla | Fishers, IN |
Samuel Robert Burris | Avon, IN |
Gage Ryan Businger | Monticello, IN |
Blake M Caldwell | Portland, IN |
Walter Joshua Campbell | Tampa, FL |
Phenix Alte Carney | Beech Grove, IN |
Jordan Bryant Carter | Fayetteville, NC |
Benjamin Paolo Casica-Patton | Hillsboro, IN |
William Reece Chapman | Fredericktown, OH |
Sarvik Chaudhary | |
Richard E Clevenger | Indianapolis, IN |
Cooper Vincent Cochran | Pendleton, IN |
Ethan Chad Comeyne | Virginia Beach, VA |
Connor Richard Craig | Granger, IN |
Campbell W Cross | Pendleton, IN |
Brayden Michael Curnutt | Kokomo, IN |
Jacob P Davis | Washington, IN |
Samuel K Decker | Crawfordsville, IN |
Lewis Defoe Dellinger | Monticello, IN |
Andrew Thomas Dever | Dallas, TX |
Luka Anthony Di Filippo | Evergreen Pk, IL |
Avery C Dixon | Austin, TX |
Anthony James Donahue | Indianapolis, IN |
Jordan Shane Donsky | Westfield, IN |
Wyatt Young Dorsey | North Salem, IN |
Trescott Mason Duffy | N Manchester, IN |
Grayson A Dunn | Gas City, IN |
Robert August Durham | Indianapolis, IN |
Mischa Daniel Dzubay | Bloomington, IN |
Hayden R Eaton | Crown Point, IN |
Avery Ray Epstein | Jacksonville, FL |
Jacob Caeden Ervin | Milton, IN |
Nolan R Fischer | Fort Wayne, IN |
Caulin Asher Fitzgerald | Fountaintown, IN |
Logan James Fleming | Indianapolis, IN |
Noah Matthew Fleming | Indianapolis, IN |
Cameron Jacob Ford | Greenwood, IN |
Matthew Lee Franz | Johnstown, OH |
Michael James Galanos | Crown Point, IN |
Fabian Garcia | Edinburg, TX |
Omar Garcia | Demotte, IN |
Santiago Garcia-Rojas | Mission, TX |
Connor L Garrity | Jamestown, IN |
Michael Joseph Gibbs | Coronado, CA |
Henry Gresham Giesel | Carmel, IN |
Justin D Gineris | St Charles, IL |
Jacob Arthur Graden | Kendallville, IN |
Sean Reilly Granger | Crown Point, IN |
Christian Pierre Gray | Indianapolis, IN |
Elijah Alexander Greene | Pine Village, IN |
Nicolas Victor Hakimian | Cleveland, OH |
Jesse Lee Hall | Crawfordsville, IN |
Owen Thomas Hauber | Carmel, IN |
Julius Patrick Hearns | Portage, IN |
Samuel James Heckman | Mount Vernon, IN |
Matthew Raymond Hendrick | Greenwood, IN |
Ethan Michael Hendricks | Brownsburg, IN |
Antonio Jesus Hernandez | Tempe, AZ |
Benjamin C High | Fort Wayne, IN |
Seth Byron Holtsclaw | Washington, IN |
Jacob Elliott Irick | Tempe, AZ |
Kade J Irwin | Fishers, IN |
Augustus J Isaac | Fishers, IN |
Oscar Jacome Huesca | Crawfordsville, IN |
Cooper Matthew Jarvis | Kokomo, IN |
Ethan M Johns | Carmel, IN |
Ethan Michael Jones | Greenwood, IN |
Kanon J Kelley | Brownsburg, IN |
Noah Timothy Nathaniel Kent | New Prt Rchy, FL |
William Hiroshi Koch | Lafayette, IN |
James Carter Langmaid | South Whitley, IN |
Ian J Laughlin | Beech Grove, IN |
Neal David Laymon | Logansport, IN |
Jackson Carl Leeper | Carmel, IN |
Jerod P Lephart | Pendleton, IN |
Matthew Ryan Lepper | Fort Wayne, IN |
Matthew Lawrence Lesniak | Bloomingdale, IL |
Gideon A Likens | Richland, MI |
Samuel Joseph Long | Schererville, IN |
Taylor John Lorsung | Greenfield, IN |
Quinn Patrick Manford | Fishers, IN |
Robert Auden Manuzzi | Indianapolis, IN |
Andrew J Martin | Crawfordsville, IN |
Elijah E. Martin | Indianapolis, IN |
Grant S McCorkle | Greenwood, IN |
Blake Warren McGee | Dekalb, IL |
Noah Daniel McRoberts | Lafayette, IN |
Matthew K Meyer | Valparaiso, IN |
Joseph Micheal Miller | Mt Prospect, IL |
Thomas Jesse Minkler | Zionsville, IN |
Ashton D Moore | Castle Rock, CO |
William Charles Morris | Plainfield, IN |
Garrett Nicholas Mroz | Boerne, TX |
Alexander J Naylor | Cicero, IN |
Evan Phillip Nesbitt | Bainbridge, IN |
William Paul Neubauer | South Bend, IN |
Evan J Neukam | Carmel, IN |
Mawuli Kweku Nevis | Cincinnati, OH |
Minh Nguyen | Vietnam, IN |
Nathaniel Eben Oakes | Indianapolis, IN |
Jacob Alan Oostman | Lake Village, IN |
Thomas Richard Oppman | Niles, MI |
Johnathan B Otte | W Terre Haute, IN |
Adam S Oxley | Cicero, IN |
Emilio Jose Paez | Fort Myers, FL |
Ryan Lee Papandria | Indianapolis, IN |
Jack M Pendleton | Crawfordsville, IN |
Noah Alexander Pendleton | Indianapolis, IN |
Andres M Peralta | Tucson, AZ |
Kobe N Perez | Crown Point, IN |
Spencer T Phillips | Lafayette, IN |
William D Phillips | Fishers, IN |
Gavin M Pierson | Brownsburg, IN |
Gabriel Lane Pirtle | Sullivan, IN |
Nathanael Eugene Plake | Carmel, IN |
Ajay Pokharel | Nawalparasi Nepal, AR |
Victor A Polanco | Alamo, TX |
Robert Joseph Pruzin | Chesterton, IN |
Hunter Reed Pugh | Sarah, MS |
Dylan Anthony Racster | Portland, IN |
Jacob Daniel Ramirez | Alamo, TX |
Fernando Ramos | Calumet City, IL |
James Jacob Ransford | Sheridan, IN |
Eli Z Reeves | Crawfordsville, IN |
Preston C Reynolds | Elkart, IN |
Noah David Ridgeway | Windfall, IN |
Luis Rivera | Raleigh, NC |
Jaden Blaine Ross | Pittsboro, IN |
Hunter Logan Rudes | Coatesville, IN |
Enrique G Ruiz | Mesa, AZ |
Karston Daniel Runge | Los Altos, CA |
Cristian Salinas Chacon | Crawfordsville, IN |
Luis Ivan Sanchez | Pharr, TX |
Justin L Santiago | Westfield, IN |
Drew Jameson Scanlon | Westfield, IN |
Benjamin Robert Schebler | Indianapolis, IN |
Camden R Scheidt | Highland, IN |
Samuel Abram Shockley | Avon, IN |
Caden Nathaniel Short | Knox, IN |
Andrew John Robert Sinkovics | Bremen, IN |
Sean Patrick Sinovic | Indianapolis, IN |
Jacob Carter Sitzman | Indianapolis, IN |
Zachary Marcelo Small | Dublin, CA |
Don L Smith | Watervliet, MI |
Jakob Brooks Smith | Maineville, OH |
Howard Steven Steele | Fort Wayne, IN |
Mark C Stolte | Lowell, IN |
Hunter Lee Strain | Brazil, IN |
Grant Robert Stratton | Jasper, IN |
Ian Thomas Strehl | Evansville, IN |
Corbin Joshua Strimel | Lafayette, IN |
Carl J Suba | Fort Wayne, IN |
James William Szalkie | Indianapolis, IN |
Christian B Tackett | Elwood, IN |
Henry Lee Taylor | Crawfordsville, IN |
Joshua James Taylor | Wheaton, IL |
Vaughn D Taylor | Brownsburg, IN |
Connor M Thompson | Indianapolis, IN |
Jack Thursby | Valparaiso, IN |
Olivier Tuyishime | Brownsburg, IN |
Md Arvid Ullah | BANGLADESH |
Samuel Dean Vandiver-Williams | Charleston, IL |
Owen T Volk | Greenwood, IN |
Dalton McConnell Waldman | Indianapolis, IN |
Aidan Jahn Walker | Noblesville, IN |
Benjamin Matthew Wallace | Westfield, IN |
Ethan T Wallace | Cloverdale, IN |
Jackson Thomas Wannemuehler | Evansville, IN |
Jacob Thomas Weber | Fishers, IN |
Hunter Hayes Weigand | Westerville, OH |
Logan A Weilbaker | Scottsburg, IN |
Justice Franklin Wenz | Houston, TX |
Austin Nicholas White | Shirley, IN |
Blake A White | Camby, IN |
Jacob Ellis White | Peoria, IL |
Ethan Taylor Wilson | Beech Grove, IN |
Hunter A Wray | Monrovia, IN |
Henry Alexander Young | Statesville, NC |
Bruno Zamora | Hammond, IN |
Christan David Zimmerman | Evansville, IN |
Class of 2026
Ryan Eugene Adams | Royal Center, IN |
Md Faysal Ahmed | BANGLADESH |
Precious Onoisetale Ainabor | |
John N Alexander | Knightstown, IN |
Thomas Joseph Alexander | Fishers, IN |
John Robert Allen | Bedford, IN |
Adam G Altobella | Muncie, IN |
Daniel Albuquerque Alves | Cape Coral, FL |
Joseph Ames Ansorge | Lafayette, IN |
Elijah Owen Arnold | Muncie, IN |
Alexander James Arruza | Fort Wayne, IN |
Joseph Art | Indianapolis, IN |
Tharakesh Ashokar | |
Hailemariam Tenaw Ayalneh | ETHIOPIA |
Jackson David Ayres | Flora, IN |
Nicolas Kurt Baker | Plainfield, IN |
Evan Charles Baldwin | Crawfordsville, IN |
Dylan Michael Barkley | Bloomington, IN |
Dylan J Barron | Lake Village, IN |
Andrew Joseph Barsich | Highland, IN |
Arlie William Benson | Enon, OH |
Myles V Bernat | Indianapolis, IN |
Albert Henry Bernhardt | Orland Park, IL |
Eduardo Bertaco Da Mata | Cornelius, NC |
Carter C Bertsch | New Castle, IN |
Henry M Birk | Indianapolis, IN |
Sean Michael Bledsoe | Columbia City, IN |
William Lyttleton Boas | Greenwood, IN |
Jackson A Bohrer | Zionsville, IN |
Evan Charles Bone | Indianapolis, IN |
William C Boswell | Indianapolis, IN |
Jackson R Bougher | Plymouth, IN |
Malek Bouzidi | |
Lane Scott Brockman | Berea, KY |
Justin Jacob Browder | Avon, IN |
Grant Xavier Brown | Fort Wayne, IN |
Nickolas Alexander Busenbark | Crawfordsville, IN |
Juan Carlos Calvillo | Edinburg, TX |
Nicholas Ezequiel Campos | Posen, IL |
Cristian Cantu | Hidalgo, TX |
Lucas Hilt Carpenter | W Lafayette, IN |
Caleb Castano | Las Vegas, NV |
Charles William Chanin | Indianapolis, IN |
Kannon Harris Chase | W Baden Sprgs, IN |
Kean Chen | CHINA |
Jess Declan Chhay-Vickers | Chicago, IL |
Tenzin Chokdup | Elcerrito, CA |
Jeremiah D Clayton | Brownsburg, IN |
Benjamin Paul Cody | Crawfordsville, IN |
Tobey Condon | Albany, NY |
Braeden Nash Cooper | Indianapolis, IN |
Eric S Copeland | East Chicago, IL |
Caden P Couch | Lucerne, IN |
Patrick Anthony Countryman | Indianapolis, IN |
Lucas Robert Cunningham | Chesterton, IN |
Austin Scott Robert Dalton | Pimento, IN |
Garrett C Dalton | Brownsburg, IN |
Mark Davletov | BULGARIA |
James T Day | Phillipsburg, NJ |
Evan Dean Dickey | Fortville, IN |
Haiden Matthew Diemer-McKinney | Brownsburg, IN |
Blake K Discher | Burbank, CA |
Patrick Matthew Donovan | Indianapolis, IN |
Tiernan Lee Doran | Garden City, ID |
Nathan Vincent Ellenberger | New Palestine, IN |
Eugene N Enchill | Indianapolis, IN |
Quentin Gable Enyeart | Morocco, IN |
Leonard Michael Enz | Arlington Hts, IL |
Jose Manuel Escalante | Indianapolis, IN |
Caleb P Everson | Zionsville, IN |
Curtis William Faughnan | Brownsburg, IN |
Quinn R Fitzgerald | Indianapolis, IN |
Braiden Travis Foster | Batesville, IN |
Drew Major Foster | Fort Branch, IN |
Ryan J Frazier | Gary, IN |
Lucas Frejenal | Indianapolis, IN |
Broderick Reed Frey | Carmel, IN |
Evan Ripley Furuness | Indianapolis, IN |
Mauricio Garcia | Hidalgo, TX |
Niall F Gavin | Mokena, IL |
Isaac Homero Gaytan-Reilly | Frankfort, IL |
David Evan Gelman | Cincinnati, OH |
Braden Lee Gendron | Plainfield, IN |
Safal Ghimire | NEPAL |
Paul Ryan Glenn | Fishers, IN |
Ethan Jeremiah Gonzales | Queen Creek, AZ |
Miles C Goss | Arcadia, IN |
Morgan A Govekar | Columbus, OH |
Isaac D Grannis | Indianapolis, IN |
Deacon A Green | Lapel, IN |
Taishi Michael Greiner | W Lafayette, IN |
Benedict G Grill | Mechanicsburg, PA |
Conner Scott Grimes | French Lick, IN |
Howard B Grimmett | Rockford, IL |
Eduardo Magalhaes Guimaraes | BRAZIL |
Elijah James Guzman | Indianapolis, IN |
Brandon Eldon Hammer | Rochester, IN |
Md. Shakibul Hasan | Bronx, NY |
Mehedi Hassan | BANGLADESH |
Tyler Martin Heavener | Indianapolis, IN |
Michael T Hegwood | Greenwood, IN |
Rylan Michael Hendricks | Terre Haute, IN |
Benjamin Joseph Henke | Jasper, IN |
Jonathan Paul Henze | Lemont, IL |
Jesse James Herrera | Highland, IN |
Trey David Herrin | Terre Haute, IN |
Carson D Hiester | Bluffton, IN |
Ethan Jacob Hill | Indianapolis, IN |
Logan Garrott Holmes | Battle Ground, IN |
Micheal-Bryant Shakur Holsclaw | Lafayette, IN |
Justin Richard Hood | N Scituate, RI |
Adonis Duane House | Crawfordsville, IN |
Jackson Oliver Hughes | Zionsville, IN |
Gerald Wayne Hutson | Crawfordsville, IN |
Benjamin Jose Jeffery | Carmel, IN |
Eli T Johnson | Bluffton, IN |
Zephaniah D Johnson | Land O Lakes, FL |
Nate J Joven | Indianapolis, IN |
Joshua L Judge | Indianapolis, IN |
Garrett Anthony Kane | Danville, IN |
Curtis James Kearschner | Fishers, IN |
Randy Michael Kelley | Sullivan, IN |
Augusto Kern Ghidini | BRAZIL |
Alex E Kindig | Brook, IN |
Ethan Michael Koeneman | Fort Wayne, IN |
Colin M Krauss | Camby, IN |
Dalton Keith Kuhn | Mount Vernon, IN |
Connor Michael Lambert | Brownsburg, IN |
Jermiah M Lancaster | Gary, IN |
Cole R Langston | Indianapolis, IN |
Brady Carl Largent | Crawfordsville, IN |
Anton Beall Laut | Indianapolis, IN |
Kha N. Le | VIETNAM |
Tri An Do Le | VIETNAM |
Jamaal S Leach | Edinburg, TX |
David Jacob Leal | Noblesville, IN |
Justin T Lewis | Greenwood, IN |
Hayden Alexander Lewter | Hammond, IN |
Ting Lin | Mishawaka, IN |
Dominic Xavier Litchfield | Decatur, IN |
Ayden K Lutes | Naperville, IL |
Arman Luthra | |
William Caleb Lyons | Indianapolis, IN |
Eliseo MacIas-Salas | Austin, TX |
Hayden Reeve Maiben | Peru, IN |
Dane Arden Market | Plainfield, IN |
Lucas John Martin | Crown Point, IN |
Jesse James Martinez | Heartland, TX |
Aidan Gray Mason | Crawfordsville, IN |
Joshua Isaiah Massaquoi | Enterprise, AL |
Liam Christian McAllister | East Peoria, IL |
Jerry David McBee | Freedom, IN |
Aidan Alexander McConnell | Carmel, IN |
Matthew Robert McIlvenna | Carmel, IN |
Cameron Bruce McIntosh | Beverly Hills, MI |
William David McKinzie | Brownsburg, IN |
Nicholas William Medendorp | Carmel, IN |
Charles T Medure | Jacksonville, FL |
Patrick Michal Meek | Indianapolis, IN |
Evan Michael Miller | Carmel, IN |
Ashutosh Mishra | INDIA |
Alexander J Moll | Indianapolis, IN |
Austin Lee Morris | Keene, NH |
Isaac Avery Morrison | Wylie, TX |
Adam M Mullett | Fishers, IN |
William Everett Newby | Dugger, IN |
Hoang Anh Nguyen | VIETNAM |
Jorge Jiovany Noriega | Hammond, IN |
Ivann Azael Ochoa | Mcallen, TX |
Hunter Harms Otto | Normal, IL |
Mauro Andresito Pablo Mendoza | Lafayette, IN |
John Thomas Pantzer | Indianapolis, IN |
Preston Robert Harold Parker | Young America, IN |
Jacob David Pasch | Greenwood, IN |
Alvaro Perez | Cicero, IL |
Coleton Joseph Pfoff | Vincennes, IN |
Anh Phan | VIETNAM |
Nhan Duc Phan | VIETNAM |
Logan Wyatt Phillips | Crawfordsville, IN |
Austin Cole Pickett | Veedersburg, IN |
Nicholas Scott Pike | Louisville, KY |
Jacob Liehr Pippen | Indianapolis, IN |
Bryce Andrew Poling-Pineda | Crown Point, IN |
Braden Richard Potters | Clayton, IN |
Thomas M Price | Zionsville, IN |
Tanner John Quackenbush | Indianapolis, IN |
Pedro Henrique Queiroz Almeida | BRAZIL |
Silvio Emery Radice | Indianapolis, IN |
Oliver Ramos | Pflugerville, TX |
Lucas James Ranard | Crawfordsville, IN |
Drew William Rathbun | Kalamazoo, MI |
Edsel Reyna | Mission, TX |
Callahan Joseph Reynolds | Downers Grove, IL |
Samuel Josef Ridgeway | Windfall, IN |
Nolan T Ring | Carmel, IN |
Samuel Paul Ringer | Lawrenceburg, IN |
James Hayden Roache | Evansville, IN |
Grant Randall Roberts | Franklin, IN |
Hunter Brock Robertson | Lafayette, IN |
Oceano R Rodriguez | Mission, TX |
Maximus Cristino Rosa | Ridgewood, NY |
Andrew T Ross | Claypool, IN |
Matthew J Ross | Peru, IN |
Stuart Hunter Haber Rowland | Indianapolis, IN |
Christopher B Royal | Bloomfield, IN |
Broderick Newton Rucker | Haskell, OK |
Christopher J Runyon | Brownsburg, IN |
Gavin Paul Ruppert | Greenwood, IN |
Luke Richard Russell | Indianapolis, IN |
Soren Carlton Russell | Bellevue, WA |
Brandon G Salas | Indianapolis, IN |
Augustin Joseph Sanchez | Carmel, IN |
Samuel Reed Santiago | Brownsburg, IN |
Samuel Robert Saunders | Terre Haute, IN |
Trey James Scheub | Schererville, IN |
Gavin David Schippert | Evansville, IN |
John P Schnerre | Lafayette, IN |
Zackary R Schroeder | Germantwn Hls, IL |
Logan Mack Shaffer | Avon, IN |
Hamim Shafin | BANGLADESH |
George Truman Shagley | Terre Haute, IN |
Thomas Avery Sherwin | Evanston, IL |
Cole Jacob Shifferly | Decatur, IN |
Ochirbileg Shinebaatar | MONGOLIA |
Quinn Anthony Sholar | Indianapolis, IN |
Noah Luke Shuptrine | Jamestown, IN |
Barret Neville Smith | Richardson, TX |
Brennan Smith | Newburgh, IN |
Timothy Robert Smith | Cincinnati, OH |
Karma Sonam | NEPAL |
Timothy Song | Willowbrook, IL |
Ethan James Sparks | Coatesville, IN |
Justin Andrew Spurgeon | Sellersburg, IN |
Coby Jayden Stephens | Indianapolis, IN |
Kyle J Stewart | Fairland, IN |
Conner Bruce Stidham | Whiteland, IN |
Evan C Stonis | Naperville, IL |
Bennett C Strain | Greenwood, IN |
Alexander K Straw | Mooresville, IN |
Oscar Henry Stuart | Westfield, IN |
Sawyer Scott Stuckey | Evansville, IN |
Landon Carter Timmons | Crawfordsville, IN |
Brayden Alexander Tippett | Winchester, IN |
Jacob D Tomich | Indianapolis, IN |
Xavier Devon Tyler | Evansville, IN |
Grant Ross Umali | Evansville, IN |
Angel Gabriel Vazquez | El Paso, TX |
Gabriel Vieira Lima E Silva | Caruaru, PE |
Noah Jay Villalon | Chicago, IL |
Evitelio Antonio Villalta-Vaca | Austin, TX |
Samuel Martin Vogel | Evansville, IN |
Patrick K Volk | Lafayette, CA |
Atticus C Waddell | Portland, OR |
Harrison Paul Wainman | Carmel, IN |
James P Wallace | Missouri City, TX |
Joseph Tyler Walsh | Zionsville, IN |
Benjamin E Weaver | Houston, TX |
Joshua Daniel Whack | Fishers, IN |
Lance J Williams | Lawrenceville, GA |
Sylvester Williams | Indianapolis, IN |
Carson J Wirtz | South Bend, IN |
Jackson Woehr | Whitestown, IN |
Brenton Andrew Wood | Frankfort, IN |
Jonathon Austin Young | Crawfordsville, IN |
Noah Zealous Young | Ashland City, TN |
Evan Zambrano | Oak Lawn, IL |
Rodolfo Zanabria | Alsip, IL |