Students

Seniors—Class of 2017

Rashedul Abedin Indianapolis, IN
Samuel Clay Adams Carmel, IN
Thomas Michael Allgood Indianapolis, IN
Jalen Jaquon Alston Gary, IN
Logan John Anglin Litchfield Park, AZ
Emilio Arroyo Chicago, IL
Aaron Phillip Becker North Webster, IN
Collin James Bell Richmond, IN
Allen Michael Betts Culver, IN
Andrew Dairle Biddle Plainfield, IN
Jan-Mikhael Bucoy Bidon Orange, CT
Robert Radcliffe Black Tualatin, OR
Robert Riley Bland Bloomington, IN
Brady Allen Boles Indianapolis, IN
Zachary Taylor Boren Alton, IL
Nicholas Michael Bova Indianapolis, IN
Vincent Dominique Bowden Jamestown, IN
Evan Davis Bowe Floyds Knobs, IN
David Allen Oliver Boyer Indianapolis, IN
Trenton Michael Brazel Bringhurst, IN
Austin John Brown Griffith, IN
Cameron Michael Brown Chandler, IN
Nicholas James Brown Brookville, IN
Wesley Ryan Brown Evansville, IN
Connor D. Brummett Waterloo, IN
Ethan J. Buresh Holland, MI
Elliott S. Burge Porter, IN
Adam Michael Burtner Brownsburg, IN
Ryan James Cairns Crown Point, IN
Thaddeus Tyler Castro Highland, IN
Beidou Cheng CHINA
Walter Levi Chitty Chalmers, IN
Drake A. Christen Indianapolis, IN
Devin Marquez Clark Birmingham, AL
Tyler Fenton Cole Munster, IN
Benjamin Michael Cramer Indianapolis, IN
Dillon Wesley Cron Bloomington, IN
Cole Andrew Crouch Indianapolis, IN
Felipe Cuatecontzi Plainfield, IN
Luke Andrew Davis Valparaiso, IN
Wesley Allen Deutscher Michigan City, IN
Charles Raymond Dillahunt Terre Haute, IN
Andy S. Dong Mishawaka, IN
Anthony Dwayne Douglas Granger, IN
Keaton Paul Douglas North Vernon, IN
Austin David Thomas Dukes Kokomo, IN
William Jeffrey Dyke Hamilton, MI
Dwight Austin Earl Crawfordsville, IN
Maxwell Doyle Earp-Thomas Eugene, OR
David Russell Elkins Martinsville, IN
Isaac Riley Empson Peoria, IL
Ashton Michael Faramelli Rock Island, IL
Nolan Harding Fenwick Indianapolis, IN
Trevor John Fitzpatrick Weyauwega, WI
Chase Albert Francoeur Seymour, IN
Adan A. Garcia Escondido, CA
McHale Allen Gardiner Monticello, IN
Dustin William Gardner Ladoga, IN
Brett Matthew Gierke Fillmore, IN
Cameron Lee Glaze Granger, IN
Michael Damon Green Attica, IN
Ryan Neil Gross Fort Wayne, IN
Nicholas Ryan Gwinn Greenfield, IN
Mazin Hassen Hakim Elkhart, IN
Boyd J. Haley Bloomington, IN
Mohammed Motahar Hasnat BANG
Austin Lee Heise Knox, IN
Luis Felipe Hernandez Blanco Crawfordsville, IN
Michael Alan Herrmann Coatesville, IN
Kenton Eric Hicks Chicago, IL
Son Nhat Hoang Brooklyn, NY
Corey Lee Hoffman Denver, CO
Timothy James Hunt Saint Paul, MN
Samuel MacKenzie Hurt Jamestown, IN
David Leo Hurwich Munster, IN
Thomas Edward Isola Maitland, FL
Gene Lee James Brownsburg, IN
Austin Robert Jamison New Albany, IN
Reno Morgun Jamison Paxton, IL
Bilal Muhammad Syed Jawed Indianapolis, IN
Dayton Cole Jennings Noblesville, IN
Shamir J. Johnson Merrillville, IN
Trevor Alan Johnson LaGrange, IN
Stephan Frederick Jones Indianapolis, IN
Edward Andrew Free Kashon Apollo Beach, FL
Mason Gunner Keller Crawfordsville, IN
Da Woon Kim KOREA
Zachary Tyler King New Lenox, IL
Taner Mason Kiral Bellevue, WA
Jensen Allen Kirch Indianapolis, IN
Lucas Theodore Knutson Logansport, IN
Lincoln Gregory Kyle Alexandria, IN
Riley Kent Lefever Fort Wayne, IN
Conner William Lenahan Indianapolis, IN
Noah Joseph Levi Charlotte, NC
Griffin Harris Levy Cincinnati, OH
Erin Jacob Lewellen Crawfordsville, IN
Cordell Tyler Lewis Huntington, IN
Blair Stafford Littrell Kokomo, IN
Timothy Patrick Livolsi
Bernard John Lobermann Porter Ranch, CA
Kolby Westin Lopp Brookston, IN
Connor Matthew Ludwig Indianapolis, IN
Xinyu Ma CHINA
Zachary Gerald Maciejewski Saint John, IN
Michael Yuya Makio Carmel, IN
Mark Anthony Maldonado Highland, IN
Dylan Carl Mayer Evansville, IN
Daniel Powell McCarthy Twin Falls, ID
Christopher Allen McCloskey Logansport, IN
Daniel David McCormick Ladoga, IN
Mason R. McKinney Lafayette, IN
Larry Richard McMann Lebanon, IN
Dalton Garrett Miller Anderson, IN
Daniel Ray Miller Akron, IN
Justin Charles Miller Saint Joe, IN
Kyle Austin Morgan Philo, IL
Jeffrey Michael Mucha Buchanan, MI
Patrick Ryan Myers Crawfordsville, IN
Nathan Wayne Neal Crawfordsville, IN
Hai Tam Nguyen VIETNAM
Tu Anh Nguyen VIETNAM
William Hartley Nolan Fort Wayne, IN
Macallister Lee Norton Mooresville, IN
Jalen Glenn Obertate Fort Mitchell, KY
Marco Fabio Ortega Highland, IN
Alan Geovanni Ortiz Santa Ana, CA
Douglas Calem Parrish Shelbyville, IN
Riley J. Pelton Carmel, IN
Delon Eugene Pettiford Indianapolis, IN
Pete A. Piazza Indianapolis, IN
Rodrigo Alberto Porras El Paso, TX
Andrew Noland Powell Zionsville, IN
Carson James Powell Fort Wayne, IN
Karl Edward Prasher Huntsville, AL
Anthony Joseph Repay Hammond, IN
Alejandro Reyna Houston, TX
Connor William Rice Indianapolis, IN
Christian Lucas Rodriguez Reedley, CA
Andrew Robert Roginski Lafayette, IN
Harrison Corbin Schafer Mooresville, IN
Keith Aaron Schuler Huntingburg, IN
Matthew J. Scott Palos Heights, IL
Brand Allen Selvia Greencastle, IN
Murphy Reynolds Sheets Jeffersonville, IN
Loukas George Sinnis Carmel, IN
Gregory James Sklar Omak, WA
Jordan Kenneth Smith Merrillville, IN
Matthew Kenneth Spaulding Camby, IN
Herchel Devante Springer Atlanta, GA
Jared Werner Staudenmeier Clarksville, TN
Aaron Pierce Stewart-Curet Indianapolis, IN
Benjamin Erick Stone Peru, IN
Jacob Alexander Stone Vine Grove, KY
Kyle Matthew Stucker Franklin, IN
Connor Steven Stumm Sheridan, IN
Deryion Carleton Sturdivant Westfield, IN
James Ralph Suess Indianapolis, IN
Riley Keegan Sullivan Noblesville, IN
Wyatt James Tarter Noblesville, IN
Colin Robert James Thompson Indianapolis, IN
Daniel Mikhail Thompson Jeffersonville, IN
Ngoc Ngo Quang Tran VIETNAM
Thanh Tien Tran VIETNAM
Andrew J. Tutsie Indianapolis, IN
Roberto Carlos Uruchima Chicago, IL
Wesley Rader Virt Greenfield, IN
Giacomo P. Visconti Bartlett, IL
Benjamin Charles Wade Clayton, IN
John Holten Warriner Carmel, IN
Benjamin McCann Washer Crawfordsville, IN
Rory Christopher Willats Columbus, IN
Alexander Tucker Wimber Henderson, KY
Aaron James Wirthwein Louisville, TN
Grant Michael Wolf Borden, IN
Tianhong Xu CHINA
Yang Yang CHINA
Seine Yumnam INDIA

Juniors—Class of 2018

Jacob Alec Alaniz Brownsville, TX
Jonathan Alcala Torres Edinburg, TX
Zachary Michael Anderson Florence, AZ
Alexiz Victor Arellano El Paso, TX
Mason Henry Asher Russellville, IN
Devin Tyler Atkins Indianapolis, IN
Daniel George Azar Valparaiso, IN
Hayden Richard Baehl Haubstadt, IN
Steven Matthew Bazin Crown Point, IN
Shane Robert Beaman Bainbridge, IN
Abel Steven Becker Springville, IN
Austyn James Belden Westfield, IN
Deryk Austin Benge Crawfordsville, IN
Alec Duane Bertsch Franklin, IN
Zachary David Biddle New Palestine, IN
Zachary Charles Bleisch Noblesville, IN
Robert Raymond Blum Wolcottville, IN
Thomas Edwards Boudreau Jensen Beach, FL
Andrew Lawrence Brake Zionsville, IN
Devin Ray Broukal Spencer, IN
Jacob Andrew Budler Burbank, IL
Tung Thanh Bui VIETNAM
Dylan Neil Buresh Holland, MI
Satchel Young Burton Tucson, AZ
Zachery Robert Campbell Indianapolis, IN
Taylor Wayne Canter Fishers, IN
Zackery David Carl Poseyville, IN
Ross William Catalano Carmel, IN
Omar B. Chavez Riverside, CA
Oscar Eduardo Chavez Riverside, CA
Ephrem Thomas Chedid LEBANON
Jeremy B. Chen San Francisco, CA
Taylor Mikhail Chilton Indianapolis, IN
Cody Douglas Cochran Pendleton, IN
Tyler Dalton Cooper Indianapolis, IN
Jacob Glen Cottey Indianapolis, IN
Jared Timothy Cottingham Lowell, IN
Jacob Daniel Covert Sheridan, IN
Joshua Douglas Covert Sheridan, IN
Kirby Thomas Allen Cox Indianapolis, IN
Austin Thomas Crosley Fishers, IN
Chase Anthony Crowe Parker City, IN
German Cruz Chicago, IL
Nhien Nguyen Chinh Dao VIETNAM
Darrien Alexander Dartis Indianapolis, IN
Daniel James DeGryse Chicago, IL
Darren Michael DeRome Portland, IN
Joshua Ryan Derse South Bend, IN
Alexander Nicholas Dickey Cincinnati, OH
Joseph Mark Dierdorf Brazil, IN
Quan Minh Do VIETNAM
Spase Dorsuleski Crown Point, IN
John Herron Dotlich Brownsburg, IN
Jade Spencer Doty West Lafayette, IN
Simon Luke Doughty Huntington, IN
Tyler C. Downing Crown Point, IN
Austin Scott Ellingwood Pendleton, IN
Benjamin Sidney Michel Elliott Fishers, IN
Jose Guadalupe Estrada Pharr, TX
Matthew Jamison Fahey Noblesville, IN
Meng Fan CHINA
Jacob Michael Ferguson Martinsville, IN
Kalvin Lane Fiechter Decatur, IN
Matthew James Ford Valparaiso, IN
Derek Andrew Fox Yorktown, IN
Jeramie Elliot Frazier Indianapolis, IN
Klay Edward Fullenkamp Leesburg, IN
Yuanxiao Gao CHINA
Levi Brett Garrison Frankton, IN
Benjamin Hewitt Geier Carmel, IN
Samuel Jacob Gellen Davis, CA
Taylor John George Fishers, IN
George Nathan Go Crawfordsville, IN
Ezequiel John Godinez Merrillville, IN
Jayvis Vineet Gonsalves INDIA
Michael Paul Gore Portage, IN
Grant Logan Gough Ridgeville, IN
Collin Reed Graber Portage, IN
William Dane Gray Indianapolis, IN
Brian Franklin Gregory Salt Lake City, UT
Kevin Lamar Griffen Brownsburg, IN
Cody William Grzybowski Munster, IN
Luke Daniel Gunderman Carmel, IN
Preston Joseph Hadley Peoria, AZ
James Joseph Halpin Chesterton, IN
Andrew J.F. Hamilton Indianapolis, IN
Jordan Eric Hansen Lowell, IN
Joseph Haydon Hapak Indianapolis, IN
Cole Mikel Harlacher Granger, IN
Justin Lee Harmeson Attica, IN
Kenneth Rich Harnden Plainwell, MI
Austin T. Harrison South Bend, IN
Johnathan Alexander Hartley Logansport, IN
Ross Elliott Harvey Lincoln, NE
Corey Dell Hawk New Lebanon, OH
Cole Daniel Hickman Rensselaer, IN
Hunter Paign Hickman Rensselaer, IN
Brient G. Hicks Butler, IN
Marcus Charles P. Hoekstra Holland, MI
Lucas Dale Holstine Plainville, IN
Mitchell Paul Homan Fort Recovery, OH
Mason Ivan Hooper Portage, IN
Hank Montford Horner Crawfordsville, IN
Jeffrey Keith Houston Saranac, MI
Lavelle Lee Hughes Riverdale, IL
Anton Cyril Hummel Plainfield, IN
Kirill Ivashchenko RUSSIA
Patrick Ryan Jahnke Crawfordsville, IN
James Michael Jennings Beech Grove, IN
Benjamin Daniel Johnson Hobart, IN
David Daniel Johnson Naperville, IL
Adam Joel Kashin Indianapolis, IN
Audie Thomas Kaufman Noblesville, IN
Niki Luke Kazahaya Crawfordsville, IN
Jack William Kellerman Indianapolis, IN
William Francis Kelly LaGrange, IN
Patrick David Kenney Indianapolis, IN
Shaun Teng-Shen Khoo MALAYSIA
Daniel Calvin Kimball Brazil, IN
Taylor Christian King Cedar Falls, IA
Logan James Kleiman Evansville, IN
Eunkyu Ko KOREA
Kasimir Joshua Koehring Indianapolis, IN
Stojan Krsteski Crown Point, IN
Mitchell Edmund Krum Brighton, MI
Michael Thomas Krutz Valparaiso, IN
Lucas Samuel Kseniak Noblesville, IN
John Vincent Joseph Lang Floyds Knobs, IN
Hoang Le Cong VIETNAM
Minh Quan Le Thien VIETNAM
Zachary Bennett Leander Wheaton, IL
Timothy Everett Leath Indianapolis, IN
Nathan Michael Lewis-Cole Terre Haute, IN
Weidi Lin CHINA
Norman Forrest Lowery Terre Haute, IN
Stephen Eugene Lucey El Paso, TX
Michael Edwin King Lumpkin Muncie, IN
David Benjamin Mason Franklin, TN
Ryan Alexander McDaniel Indianapolis, IN
Carlos Mejia Philadelphia, PA
Charles Andrew Mettler Huntington, IN
Jacob Michael Miller Lake Station, IN
Immanuel Elijah Mitchell-Sodipe Alsip, IL
Tyler John Mix West Terre Haute, IN
Daniel Augustine Molloy Indianapolis, IN
Jonathan Favian Montoya Indianapolis, IN
Chandler Clayton Moore Crawfordsville, IN
Nicholas Bannon Morin Crown Point, IN
Nolan Robert Morse Crawfordsville, IN
Anthony Warren Moseman Bloomington, IN
Nathan Allan Muha Lowell, IN
Azlan Munir PAKISTAN
Kevin Thomas Murphy Elmwood Park, IL
Kolby Steven Myer Delphi, IN
Mahlon McKee Nevitt Crawfordsville, IN
Noah John Newcomb Lowell, IN
John Robert Newton Crawfordsville, IN
Gabriel N Njimu Murei South Bend, IN
Scott William Ogle Noblesville, IN
Benjamin Christopher Page West Lafayette, IN
Luke Christopher Page Beverly Shores, IN
Brian Michael Parks Indianapolis, IN
Anthony Michael Pascual Cedar Lake, IN
Zachary Richard Patton Remington, IN
Thacarion Payton Chicago, IL
Anh The Pham VIETNAM
Joseph Michael Pich Beech Grove, IN
Nicholas David Pollock Goshen, IN
Braden Thomas Quackenbush Indianapolis, IN
Adam David Rains Fortville, IN
Parker Scott Redelman Carmel, IN
Samuel Eugene Reel Noblesville, IN
William Everett Reifeis Indianapolis, IN
Joseph Stephen Reilly Noblesville, IN
Dakota Kyler Rhodes Plainfield, IN
Brian Jonathon Rice Crown Point, IN
Timothy Joseph Riley Indianapolis, IN
Colin William Rinne Westfield, IN
Carlos Alejandro Rios Phoenix, AZ
Dominick Michael Rivers Crawfordsville, IN
Bryan Alan Roberts Madisonville, LA
Johnathan Jose Rodriguez Philadelphia, PA
Jacob Ray Roehm Farmersburg, IN
Christopher Roman Philadelphia, PA
Douglas Andrew Rourke Terre Haute, IN
Max John William Rowley Fort Wayne, IN
Jiachen Ruan CHINA
Hemant Sah NEPAL
Irfanullah Darwish Saleh Topsham, ME
Zachary Michael Scarano Olney, MD
Paul James Schafer Crawfordsville, IN
Aaron Bruce Scott Roanoke, IN
William Nicholas Shaw Cincinnati, OH
Deonte Kamar Simpson Phoenix, AZ
Cory Jackson Sims Camby, IN
Sheldon Lee Slusser Logansport, IN
Connor Mason Smith Crawfordsville, IN
Connor Ray Smith Valparaiso, IN
Rodolfo Solis Pharr, TX
Runtao Song CHINA
Samuel Joseph Surgalski Traverse City, MI
Henry Joseph Swift Crawfordsville, IN
Logan Andrew Taylor New Albany, IN
Adrian Enrique Tejeda Seattle, WA
Dajon Jeree Thomas Indianapolis, IN
Aaron Dallas Tincher Martinsville, IN
Nicholas Alexander Torres Lafayette, IN
Anh Viet Tran VIETNAM
Francisco Javier Trejo Houston, TX
Gage Andrew Ulery Lafayette, IN
Jacob Andrew George Van Wassenhove Indianapolis, IN
David Alexander Vavrinak Hubbard, OH
Joseph Gene Walters Green Bay, WI
Ryan Scott Walters Belding, MI
Samuel Thomas Andrew Watts Brownsburg, IN
Henry Bernard Webberhunt Indianapolis, IN
Michael Christopher Wilson Indianapolis, IN
Jonah Christopher Woods North Vernon, IN
Jacob Riley Woodward Valparaiso, IN
Robert Allen Wunderlich Saint Louis, MO
Wei Zhong CHINA

Sophomores—Class of 2019

Miguel Angel Aguirre Morales Donna, TX
Joshua Bryce Aldridge Bloomington, IN
William Ignatius Amberger Batesville, IN
Brandon Clay Arbuckle Bloomington, IN
Connor Mathew Armuth West Lafayette, IN
Patrick Michael Azar Valparaiso, IN
Matthew Joseph Bailey Westfield, IN
Earnest Davonjay Banks Chicago, IL
Alexander James Beckham Crown Point, IN
SaVonne Xavier Bennette Carmel, IN
William Patrick Bernhardt Crown Point, IN
Russell Joseph Berning Lafayette, IN
Joseph Tyler Bertaux Noblesville, IN
Jacques Robert Boulais Indianapolis, IN
Ethan Hudson Boyd Cloverdale, IN
Terrence John Bradley Chicago Heights, IL
Brent Anthony Breese Hobart, IN
Collin Andrew Brennan Carmel, IN
Bryce Lawrence Bridgewater Indianapolis, IN
Gage Orion Joshua Brock Cincinnati, OH
Connor James Brooks West Lafayette, IN
Lucas Gregory Bucina Indianapolis, IN
Nicholas David Budler Sugar Grove, IL
Nicholas Joesph Buening Lewis Center, OH
Trace Daniel Bulger Noblesville, IN
Freeland Scott Burton West Lafayette, IN
Scott Andrew Bye Indianapolis, IN
Jeffery Lynn Byrne New Albany, IN
Nolan Lee Callecod Pass Christian, MS
Quinn Alan Cavin Noblesville, IN
Nicholas Merrick V. Chao Angola, IN
Eric Matthew Chavez Edgewood, NM
Chase Swenson Clarkson Michigan City, IN
Sergio-Steven Matthew Cobos Fort Wayne, IN
Samuel Alejandro Colaiacova Boca Raton, FL
Clayton Daniel Corey Kingman, IN
Kenneth Wallace Cox Indianapolis, IN
Christopher Lee Crayton Dayton, OH
James Bradley Cullison Indianapolis, IN
Jared Eugene Cummings Ladoga, IN
Christopher E. Dabrowski Highland, IN
Alexander Edward Dague Ingleside, IL
Ngoc Minh Dang VIETNAM
Luke R. Dant Indianapolis, IN
David Alexander Daugherty Indianapolis, IN
Brennan Claus Davenport Zionsville, IN
Damion Ryan Davies Martinsville, IN
Christopher Ronald Diaz Hammond, IN
Neil Kometani Dittmann Snohomish, WA
William Tucker Dixon Whitestown, IN
Sawyer Michael Donovan Coatesville, IN
Deakon McKena Doub North Salem, IN
Colby K. Dunigan Middletown, IN
James David Eaton Munster, IN
Anthony Steven Eley Terre Haute, IN
Aaron Chase Elsing Lake Villa, IL
Aaron James Embree Springville, IN
Lucas Cruz Esparza Peoria, AZ
Jesus Jair Esquivel Alamo, TX
Nicholas Phillip Leonard Etter Zionsville, IN
Luke Henry Fankhauser West Lafayette, IN
Jacob Ellis Fernung Lafayette, IN
Timothy LeVaughn Fields Indianapolis, IN
Ian Michael Finley Carmel, IN
Nicolas Andre Hamilton Fishe Wilmette, IL
Evan Maxwell Frank Indianapolis, IN
Charles Robert Frey Frankfort, IN
Eric Robert Fritchley Pittsboro, IN
Cheng Ge CHINA
Brady M. Gossett Indianapolis, IN
Jaleel Lucas Grandberry Chicago, IL
Jordan Louis Greenwell Newburgh, IN
Blake Hunter Guinn New Richmond, IN
Wyatt Edmund Gutierrez Greenfield, IN
Connor O'Neal Guzior Schererville, IN
Griffin Dantzler Hall Rockford, MI
Koty Michael Hall Wheatfield, IN
Evan Robert Hansen Carmel, IN
William Andrew Harmon Crawfordsville, IN
Juan Manuel Haro Indianapolis, IN
Zachary Thomas Havlin Zionsville, IN
Samuel Patrick Hayes Bayou Vista, TX
Walker Lee Hedgepath Munster, IN
Brock Edward Heffron Chandler, AZ
Jacob Richard Helmer Munster, IN
Rithy Sakk Heng CAMBODIA
Trevor Christian Hix Marion, IN
Kaleb Isaiah Hobgood Elberfeld, IN
Cal Stuart Hockemeyer Fort Wayne, IN
Matthew James Hodges Carmel, IN
Nicholas Bryan Holland Indianapolis, IN
Austin C. Hoover Thorntown, IN
Matthew Warren Hopkins Brownsburg, IN
Joseph Robert House Lafayette, IN
Dillian Lee Howard Shelburn, IN
Myron Leonardo Howard Muncie, IN
Kevin Edward Huffman Peru, IN
Isaac John Hunter Williamsport, IN
Hasan Irtija BANG
Matthew Wylie Jackson Indianapolis, IN
Joel Michael Janak Zionsville, IN
John Riley Janak Zionsville, IN
Alexander Cain Johnson Evansville, IN
Brandon James Johnson Gulfport, MS
Myles MacKenzie Johnson Maylene, AL
Nikola Kajmakoski Munster, IN
Ahad Ahmad Khan PAKISTAN
Sovann Kho CAMBODIA
Erich Henry Lange Hamilton, OH
Ja'von DeShay Langley Evansville, IN
Caleb Tate Larson Avilla, IN
Zachary David Tre LaRue Dublin, OH
Maxwell Gabriel Lawson Munster, IN
Nicholas Andrew Lawson Crawfordsville, IN
Bayden Eleftherios Lee Huntertown, IN
Joseph Andrew Lenkey Greenwood, IN
John Michael Leppert Indianapolis, IN
Corey Jacob Leuters Philadelphia, PA
Kyle Douglas Louks Zionsville, IN
Adam Christopher Lovan New Castle, IN
Collin D. Luckey Noblesville, IN
Noah Andrew Madison Mooreland, IN
William Patrick Maloney Whiting, IN
Jordan Isaiah Marshall Indianapolis, IN
Preston James Mays Dolton, IL
Kyle William Allen McAtee Indianapolis, IN
Teague Joseph Michael Meiers Stafford, VA
Andrew Steven Merced Merrillville, IN
Dustin Ryan Miller Clarks Hill, IN
Jacob Matthew Miller Ridgeville, IN
Braxton Alexander Moore Peru, IN
Jonathan Darius Murdock Muncie, IN
Spencer James Newmister Seymour, IN
Thang Xuan Nguyen VIETNAM
Austin John Nightingale Gilbert, AZ
Skyler Patrick Noll Fort Wayne, IN
Kevin John O'Donnell Schererville, IN
Jordan Lee Ogle Dana, IN
Michael Rafael Ortiz Chicago, IL
Oliver Francis Page South Bend, IN
Lucas Cade Parrish Shelbyville, IN
Joseph Dominic Patacsil West Lafayette, IN
Cruz Felipe Paulino-Salazar South Bend, IN
Garrett Lee Paull Noblesville, IN
Cole Allan Payne Culver, IN
Matthew James Penola Zionsville, IN
George Bradley Pippen Carmel, IN
Dallas Leon Pitts Indianapolis, IN
Bakhann Prom CAMBODIA
Andrew Ricardo Puente Pharr, TX
Justin Michael Raters Crawfordsville, IN
Anish Rauniyar Mililani, HI
Robert James Reed Skokie, IL
Ryan Xavier Reeder Dyer, IN
Byshup Kourtland Rhodes Taylor, TX
Maxwell Bowen Roberts Indianapolis, IN
William Leslie Robinson Camby, IN
John David Rodgers Aurora, IL
Jorge Rodriguez Chicago, IL
Sean Michael Roginski Lafayette, IN
Luke Stephen Rowles Portland, IN
Duncan Amos Roy Montgomery, IN
Robert Alexander Rudicel Fishers, IN
Ronald Xavier Ryan Lynwood, IL
Andrew Patrick Schenkel Fort Wayne, IN
Griffin James Schermer Bloomington, IN
Sean Patrick Schlebecker Indianapolis, IN
James Edmund Schulz Fishers, IN
Darden H. Schurg Crown Point, IN
Derek Andrew Scott Crown Point, IN
Zachary Scott Secrest Greencastle, IN
David Adrian Segovia Chicago, IL
Shengxuan Shao CHINA
Ethan Charles Shultz Danville, OH
Spencer Jeffrey Sikes Indianapolis, IN
Louis Omar Sinn Ballwin, MO
Tanner Colten Skeel Greenwood, IN
Braiden Michael Slavens Crawfordsville, IN
Griffin Andrew Smith West Lafayette, IN
Anthony Joseph Solano Crawfordsville, IN
Lucas James Soliday Chesterton, IN
Ian Michael Songer Huntingburg, IN
Ben Anthony Stachowski Evansville, IN
Timothy Steven Stark Indianapolis, IN
Weston Allen Steele Crawfordsville, IN
Jacob Matthew Stephenson Muncie, IN
Samuel Robert Stewart Indianapolis, IN
Paul Christian Stiverson West Lafayette, IN
Andrew Allen Tandy Indianapolis, IN
Marquise James Teague South Bend, IN
Austin Clay Teike Greenwood, IN
Grayson Thomas Thacker Cleveland, OH
David Edward Thomas Pascagoula, MS
Ryan Michael Thomas Martinsville, IN
John Michael Trebing Beech Grove, IN
Patrick Reily Troy Indianapolis, IN
Dalton James Vachon Brownsburg, IN
Kellen Ray VanCamp Lebanon, IN
Enrique Vargas McAllen, TX
Nicholas James Vedo Valparaiso, IN
Christian Vittorio Noblesville, IN
Max Elliot Von Deylen Indianapolis, IN
Anh Duc Vu VIETNAM
Benjamin Michael Wachnicki Plainfield, IN
Ryan George Wagenblast Valparaiso, IN
Kevin Patrick Wagner Indianapolis, IN
Ian Joseph Ward Covington, OH
Jonathon Wayne Weaver Columbus, IN
Andrew Tyler Weiland Noblesville, IN
Heath Michael Whalen Crawfordsville, IN
Joseph Robin Whitaker Indianapolis, IN
Logan Alexander White Avon, IN
Zane Shafer White Woodstock, VA
Christopher William Wilson Indianapolis, IN
Christian James Wirtz South Bend, IN
Jared Jay Wolfe Terre Haute, IN
Justin Lee Woodard Lebanon, IN
Jared William Woodward Zionsville, IN
Isaac Anthony Wynne Brownsburg, IN
William Gregory Yank Marion, IN
Yongjin Yi Glenview, IL
Xinyu Zhang CHINA
Adam Joseph Zink Delphi, IN

Freshmen-Class of 2020 

Mohammad Dayem Adnan PAKISTAN
Amos Bailey Allen Greencastle, IN
James Daniel Andry Ramsey, IN
Gabriel Anguiano Hammond, IN
Michael Joseph Armbruster Indianapolis, IN
Maxwell Logan Atkins Noblesville, IN
Isaac D. Avant Indianapolis, IN
Hunter Andrew Baehl Haubstadt, IN
Joseph Harrison Ballard Evansville, IN
Miles Anthony Barilla Munster, IN
Christopher Joseph Barker Newburgh, IN
Ryan Michael Barr Crawfordsville, IN
Trey Dawson Barton Crawfordsville, IN
Hunter B. Bates Monroe, IN
Mitchell Allen Beard Hammond, IN
William Douglas Bernard Carmel, IN
Jared Stephen Bertram Evansville, IN
Nathan Eric Biggs Terre Haute, IN
Jude Aloysius Bill Indianapolis, IN
Lamore Michael Boudoin Edgard, LA
James Joseph Bovis Indianapolis, IN
Aaron James Boyd Galveston, IN
Austin Willson Bradley Mansfield, TX
Charles Wesley Brewer Brownsburg, IN
Joshua Kylan Brooks Olive Branch, MS
Quan Hong Chau VIETNAM
James Gabriel Chedid Carmel, IN
Jacob Lee Chrisman Westerville, OH
Cameron David Coates West Lafayette, IN
Chase Christopher Cochran Pendleton, IN
Jonathon Cole Copsey Plainfield, IN
Adam Allen Courter Fremont, CA
Benjamin Allen Cox Flat Rock, IN
Austin Samuel Coy Trafalgar, IN
Vincent Paul D'Angelo Munster, IN
Jacob L. Dean Brazil, IN
Evan Lee Deig Evansville, IN
Devon James DeLaMater Marietta, GA
Andrew Burget Denning Indianapolis, IN
Nathaniel Graham Denton Lenoir City, TN
Bristen Tyler Dial Morgantown, IN
Owen David Doster New Haven, IN
Jack Patrick Doughty Huntington, IN
John Keane Dwyer RUSSIA
Alex Evan Eberhard Evansville, IN
Titus Daniel Edwards Ridgeville, IN
Waleed Mohamed Elrefai Leesburg, VA
Arthur Alan Equihua Crown Point, IN
Brice Clifford Everson Camanche, IA
John Matthew Fajt Greencastle, IN
Jacob Aaron Ferris Fishers, IN
Dionte Wilson Flores Tucson, AZ
Dakota Towner Floyd Cayuga, IN
Evan George Foley Evanston, IL
Nicholas James Fox Noblesville, IN
Nathaniel Theodore Fries Indianapolis, IN
Cruz Manuel Garcia Fort Wayne, IN
Colten Alan Garland Washington, IN
Terian D. Garner Hammond, IN
Michael Lucian Garrett Zionsville, IN
Christian McKinley Gosser Rushville, IN
Nathan William Gray Indianapolis, IN
Jeremy Derek Griggs Lafayette, IN
Benjamin Alan Grubbs Greenwood, IN
Nicholas George Grujanac Lincolnshire, IL
Christian Gualajara Avila Lafayette, IN
Chase Minor Hall Orleans, IN
Harrison James Hallstrom Naperville, IL
Robert G. Hanrahan Elmhurst, IL
Willard Xavier Haunfelder Valparaiso, IN
Logan Lee Hawk Kokomo, IN
Conner Thomas Hawkins Evansville, IN
Rhett Allen Helt Noblesville, IN
Edward Carlisle Henderson Greenwood, IN
Jarrett Lee Hendrix Clinton, IN
Viven George L. Henss Indianapolis, IN
Samuel Locke Henthorn Carmel, IN
Atanacio Adrian Hernandez Chicago, IL
Andrew Ethan Herrin North Vernon, IN
Gaven Lukas Hill Springville, IN
James Ray Hill Carmel, IN
Samuel William Hipple Carmel, IN
Robert L. Hocker Bloomington, IN
William Hutchison Howard Waco, KY
Nathaniel Thomas Hubert Lawrenceburg, IN
Thach Bao Huynh VIETNAM
Chandler Evan Jacks Portland, IN
Noah Immanuel Janssen Crawfordsville, IN
Anthony Jonas Johnson Huntington, IN
Hunter J. Jones Champaign, IL
Ra'Shawn James Jones Indianapolis, IN
Ethan Robert Kanzler Indianapolis, IN
Joseph John Karczewski Crown Point, IN
Thomas Andrew Boeckel Kenney Carmel, IN
Jacob Louis Kessler Greencastle, IN
Abraham Joseph Kiesel Haubstadt, IN
Benjamin James Kiesel Evansville, IN
Timothy Lee Kilbourne
Zachary D. Kintz Roanoke, IN
John Carlos Kirts Springville, IN
Levi Evan Knox Martinsville, IN
Sopheara Koy CAMBODIA
Ryan James Krug Clarendon Hills, IL
Davis Blake Lamm Columbia City, IN
Brian James Laube Linden, IN
Marlon Jermaine Lewis Chicago, IL
Weijia Li CHINA
Haoxiang Liang Whitewater, WI
Ian Michael Little Gautier, MS
Renzo Layug Loyola Chicago, IL
Devan Rayburn Luckey Galveston, IN
Andrew Robert Lukens Indianapolis, IN
Theodore Michael Lupinski Zionsville, IN
Jacob Anthony Macaluso River Ridge, LA
Rogeno Johnathan Malone Carmel, IN
Blake J. Markett Saint Charles, IL
Alexander Joseph Marr Indianapolis, IN
Patrick Ryan Marsh Munster, IN
Ivan Alberto Martinez Boise, ID
Patrick Brault McAuley Indianapolis, IN
Daniel Fendrich McCarthy Washington, IN
Ian Thomas McCombs Farmersburg, IN
Brendan Anthony McCoy Indianapolis, IN
Kory Tyler McLaughlin Saint Joseph, MI
Zachary Michael McMann Lebanon, IN
Ethan Scott McNaughton Indianapolis, IN
Isaiah Roland Mears Indianapolis, IN
Nathan Carter Melchi Carmel, IN
Thomas Glenn Mendenhall Hamersville, OH
Anthony Reyes Mendez Indianapolis, IN
Jie Miao Fresno, CA
Joshua Matthew Mihalik Scottsburg, IN
Zachary James Moffett Liberty, IN
Kaleb A. Mooney Albion, IN
Cameron R Morgan Indianapolis, IN
Matthew Michael Mosak Crown Point, IN
Benjamin Franklin Mossoney Pendleton, IN
Manzil Mudbari NEPAL
Salih Rafiq Muhammad Crown Point, IN
Eric Thomas Murphy Indianapolis, IN
Weston Alexander Murphy Gilbert, AZ
Muhammad Ashar Nadeem PAKISTAN
Mohamed Ndour Bronx, NY
Schuyler Reece Nehrig Greenfield, IN
Nhan Do Minh Nguyen VIETNAM
Parker Andrew Noll Fort Wayne, IN
Emmanuel Nordelo Miami, FL
Colt Tanner O'Brien Lebanon, IN
Balin Kerr Orcutt Knightstown, IN
David Ortega Hammond, IN
Israel Michael Ortiz Chicago, IL
Zachary George Ostrowski Geneva, IL
Keith Anthony Owen Indianapolis, IN
Colton Blake Page Lafayette, IN
Connor Allen Phelps Covington, IN
Darian Tait Phillips Mishawaka, IN
Alexander Michael Pittsford Ellettsville, IN
Luke Paul Podgorny Highland, IN
Zachary Dunn Podl Saint Charles, IL
William Michael Polen Highland, IN
Kordell Austin Prescott Peru, IN
Elliot Reuben Qualkinbush Indianapolis, IN
Calvin Jeffrey Ramsey Oberlin, OH
Christian E. Redmond North Vernon, IN
Steven Todd Reidell Centerville, OH
Hadley Lynn Reinhardt Lebanon, IN
Michael Joseph Reising Indianapolis, IN
LaMonte Eugene Richardson Beech Grove, IN
James Austin Ridley Ochlocknee, GA
David W. Riggs Indianapolis, IN
Jacob Andrew Riley Terre Haute, IN
Jesus Alejandro Rodriguez Chicago, IL
Austin Michael Rudicel Fishers, IN
Emmanuel Rugamba Bitega RWANDA
Wasifur Rahman Ruhan BANG
Franklin Graves Russel Findlay, OH
Simran Singh Sandhu Plainfield, IN
Taevian Sterling Satterfield Indianapolis, IN
Bennett Alexander Sayre Brownsburg, IN
Robert Edward Scheele Bainbridge, IN
Elijah Steven Shadwick Indianapolis, IN
Abdurahim Camron Shahrani Bloomington, IN
Spencer Thomas Shank LaGrange, IN
Jared Thomas Shaw Central Square, NY
Kevin Patrick Sheridan Clawson, MI
Nicholas Shrader Indianapolis, IN
Aaron Robert Sikorski Markleville, IN
Garritt Tanner Slatcoff Valparaiso, IN
Isiah Mason Stafford Monroe City, IN
Jonathon Tyler Stephens Indianapolis, IN
Samuel D. Stephenson TAIWAN
Chandler Dean Steward Columbus, IN
Raylon David Stewart Indianapolis, IN
Jared Michael Strehl Evansville, IN
Kyle Reiss Stroh Gilbert, AZ
Drew Alan Stults Bloomington, IN
Ballard Trent Suiter Indianapolis, IN
Arlen Rozell Taliaferro Gary, IN
Michael Alexander Tanchevski Crown Point, IN
Brayton Dallas Taylor Lafayette, IN
Jacob W. Taylor Wheaton, IL
William Clark Tinder Muncie, IN
Mason Roarke Tollar Goshen, IN
Marcus Alec Torres Lafayette, IN
Frank Stewart Townsend Indianapolis, IN
Pierce Davis Van Houten Lafayette, IN
Abdoulie Waggeh Bronx, NY
John Robert Wagner Indianapolis, IN
Henry Joseph Wannemuehler Indianapolis, IN
Kyle D. Warbinton Westchester, IL
Nicholas James Weaver Indianapolis, IN
Aaron Jameson Webb Huntington, IN
Cody Michael Werking New Castle, IN
James Anthony Williams South Bend, IN
Hunter Durbin Wilson Beech Grove, IN
Malik David Winfield Newburgh, IN
Brandon M. Yeagy Lafayette, IN
Austin Bradley Yeomans Thomasville, GA
Nathan Raphael Young Galveston, IN
Ifrat Zaman BANG